Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)

Go down 
АвторСъобщение
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6274
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty
ПисанеЗаглавие: Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)   Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) EmptyЧет Ное 19, 2009 6:39 pm

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Best-Luxury-Bedroom-Design

Спалнята.

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Luxury-bathroom

Банята.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6274
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)   Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) EmptyВто Дек 01, 2009 12:05 pm

След изтощителния ден, прекаран зад бюрото в кабинета ми, с удоволствие се прибрах в стаята си. Вече беше четири часа - оставаха два часа до началото на тържеството.
Отидох в банята и пуснах двете кранчета. Добавих и малко ароматни масла, за да се отпусна. След това отидох до гардероба и го разгледах. Имах доста официални рокли, но една най-много ми хареса:

http://www.camdendrive.com/media//resized/stunning-brown-ball-dress-cd0114-f_size2.jpg

Оставих я внимателно въру леглото и се върнах в банята. Водата вече беше готова, не много гореща и не много студена. Потопих се вътре и с блаженство поех сладникавия аромат на рози.
Не знаех колко време бях стояла във ваната, но със сигурност беше достатъчно, за да се отпусна. Излязох от там, завих се с една кърпа и бързо попих водата от тялото си. След това отидох в стаята, където все още ме чакаше прекрасната рокля. Облякох я малко трудно, трябваше ми и чужда помощ. Но все пак успях да се намъкна вътре.
Погледнах часовника - беше почти шест. Оставих стаята разхвърляна и бързо тръгнах по стълбите надолу. Скоро вече бях в Голямата зала, все още празна.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6274
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)   Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) EmptyСъб Дек 12, 2009 6:50 pm

Прибрах се в стаята си, все още доста объркана. Просто не можех да разбера защо един вампир, независимо че беше вегетарианец, беше тук, близо до "Хогуортс" и твърдеше, че гонел върколак. Да, не ме лъжеше, но просто не можех да го разбера.
Седнах на леглото и пуснах някаква музика, уж за да се отпусна. Но все пак цялото ми тяло беше напрегнато, усещах, че всеки мег, щом надуша нещо по-странно, щях да скоча. Трябваше да направя нещо, за да се поотпусна, но нямаше какво да сторя. А може би имаше... Може би ми трябваше партньор... Не, това бе немислимо. Този Кристофър... да, беше красив, силен, но... Трябваше да си го изкарам от главата.
Излегнах се на леглото и се заслуших в музиката. Беше класическа и успя да ме поуспокои. Загледах се през прозореца в снежната виелица. Знаех, че ако бях човек, вече щях да съм заспала...
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6274
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)   Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) EmptyСря Дек 23, 2009 12:51 pm

"Слънчевите лъчи ме събудиха" - как ми се искаше да си помисля такова нещо. Само че те не можеха да ме събудят. Защото не можех да спя. Какъв ужас!
Станах от леглото, на което цяла нощ четох "Ромео и Жулиета" и веднага отидох при гардероба. Беше 23. декември, време за Коледния бал. Разтворих широко вратите на гардероба и започнах с поглед да търся нещо подходящо. Най-накрая един хубав цвят хвана окото ми. Извадих роклята от закачалката й и я облякох върху себе си. Погледнах се в огледалото и, разбира се, се харесах. Изглеждах прекрасно.
Пооправих косата си и вече бях напълно готова да изляза.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)   Спалнята на директорката (Елеонор Мозли) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спалнята на директорката (Елеонор Мозли)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Спалнята на заместник-директорката и учителката по Отвари - Анаи Блек
» Елеонор Мозли
» Трезор № 52 на Елеонор Мозли
» Домът на Елеонор Мозли
» Елеонор Мозли [стихотворения и коментари]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: За учителите :: Спалните на преподавателите-
Идете на: