Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трибуните

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Трибуните   Трибуните EmptyНед Яну 03, 2010 2:13 pm

Мястото, откъдето учениците и преподавателите наблюдават куидичните мачове, а понякога и тренировките по куидич.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyНед Яну 03, 2010 2:25 pm

-Ох! Гадост… - Айшевария се подхлъзна на мокрите стъпала и падна пред портите на замъка. Тъкмо излизаше навън, на нещо като разходка в неделният ден, а сега мантията й бе подгизнала, косата – на мокри кичури, а черните молив и спирала, които си бе сложила се стичаха по бледото й лице. Приличаше на... призрачно чудовище, но бе красива.Денят беше много странен – ветровит и студен, но с ужасно променлив характер. Сутринта валеше дъжд… направо си беше порой, малко по-късно заваля сняг – на парцали, сетне отново дъжд, а после сняг… и пак дъжд, но минути след това снежинки. И сега бе обяд – отново едри капки дъжд трополяха по земята, мокреха покривите и караха хората да си стоят у дома.
Аш обаче не беше такава – щом й се излизаше навън значи щеше да излезе. След няколко секунди седене в паднало положение на мокрите и хлъзгави стъпала чернокоската се изправи и зацопа с крака напред. Погледът й бе забит в земята, а дългите кичури коса бяха залепени по лицето й. След многократно залитане вече беше наближила куидичното игрище и внимателно изкачваше стълбите към трибуните. В този миг заваля сняг… Малки ледени снежинки изместиха гадните капки вода и се спуснаха към земята, освободени от сивите и мрачни облаци. Слидеринката седна на най-горното стъпало от дясната страна на трибуните и протегна дясната си ръка. Дланта й, като много други части на тялото й явно бе прерязана – на кожата й личеше дълъг белег. Една снежинка кацна там и мигом се стопи. Момичето стисна пръсти в юмрук и тръсна глава.
- Добър ден. – един мелодичен и лек като перце глас проряза тишината и първокурсничката вдигна леден поглед към лицето на Елеонор.
- Подобно. – устните й трепнаха в някакъв нищожен опит за усмивка и детето обърна поглед към Забранената гора.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyНед Яну 03, 2010 2:36 pm

Последния ден от ваканцията, утре вече щях отново да предавам. Гадост. Реших да се поразведря, като изляза навън. Но времето беше ужасно. Колкото и да не усещах студа, виждах, че въобще не бе приятно човек да е навън. Дъжд, сняг, отново дъжд и пак сняг - все едно времето не знаеше какво да прави. Но поне слънце нямаше. Слава на Мерлин.
Краката ми ме отведоха на трибуните при куидичното игрище. Естествено, всичко бе пусто и ме обгръщаше пълна тишина. Искаше ми се да правя нещо интересно, но... не знаех какво. Седнах на една седалка и се замислих за онзи толкова далечен ден, когато се запознах с Кристофър. Бях го видяла само веднъж, и то за малко, и ми се искаше отново да го видя. Със сигурност го бях харесала. Но... май нямаше изгледи отново да се срещнем. Опитах да надуша миризмата му - безуспешно.
По поляните се зададе някакво момиче. Скоро приближи до трибуните и можех ясно да различа слидеринската й мантия, а и мократа коса. Момичето ходеше бавно, с приведена глава и сигурно въобще не ме бе забелязала. Не очаквах който и да е тук по това време...
Слидеринката седна на десетина метра от мен. С тихи стъпки се приближих до нея и я поздравих. Тя въобще не се стресна, а очаквах поне да трепне от присъствието ми. Момичето се загледа към Забранената гора и привлече вниманието ми.
-Какво толкова интересно има там? - опитах да скрия дяволитата си усмивка, но безуспешно. Сигурно й се искаше да влезе там. А беше първи курс. И за нея беше забранено. Ха-ха...
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyНед Яну 03, 2010 2:54 pm

Айшевария продължи да гледа натам, всъщност съвсем невиждащо, Забранената гора бе първата точка, която очите й набелязаха за едно обикновено взиране. След миг обърна главата си към директорката и съвсем леко повдигна дясната си вежда:
- Не знам, може би Вие ще ми кажете? - жената се усмихна леко, а чернокосата се отмести малко настрани, нещо като знак Мозли да седне до нея. Аш се втренчи в лицето на професорката, без да обръща особено внимание на факта, че не е учтиво и подобни глупости и вснимателно разгледа всяка черта на безупречната й форма, след което сбърчи недоволно вежди и отново отмести поглед.
- Какво толкова зяпам ли? - изпревари неизреченият въпрос, който сигурно щеше да зададе учителката и нави кичур коса около показалеца си - Не е нормално човек да е толкова красив. Някак си нечестно спрямо горките хора, които нямат капчица съвършенство, както Вие. - извърна глава към ръководителката на Рейвънклоу, за да прецени реакцията й, но такава май не последва - Понякога си мисля, че пропускам нещо. - след което се ухили, което значеше край на темата. Въздъхна тъжно и разпери ръце нагоре, а снежинките, които продължаваха да се сипят кацаха върху косите на Айшевария и Елеонор. - Та какво има в Забранената гора? Така и не ми казахте.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyПон Яну 04, 2010 10:17 am

Това момиче бе доста интересно. Казваше си всичко, което мислеше. Супер.
-Какво има? Много неща. Не са животни. Същества са. И са доста опасни. Затова е забранена, поне за първи курс. - обясних й съвсем накратко и последва мълчание. Задуха силен и студен вятър, който аз въобще не усещах. Свободно падащите снежинки станаха на виелица, която развяваше косите и на двете ни. - А ти всъщност как се казваш? - попитах Слидеринката.
-Айшевария Джералдине. - повдигнах леко едната си вежда, учудена от името й. - Какво?! - тя повиши леко тон, подразнена от реакцията ми.
-Хм. Доста... странно име. Индийка ли си? - попитах отново момичето и на свой ред аз се загледах към Забранената гора. Толкова много същества имаше там, и то все интересни... Но едно беше най-интересно. Трябваше да отида там. Да го видя. Да знам, че все още е в гората. И че ме чака. Просто трябваше.
Гласът на Айшевария ме извади от мислите ми и тогава обърнах глава към нея.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyПон Яну 04, 2010 10:49 am

Забранената гора бе едно от малкото забранени места, където не беше ходила. Думата "забранено" не съществуваше в речника й, използваше я само защото самата гора се казва така. А иначе не й се бе отворил удобен случай да отиде там. Може би гората бе твърде пренаселена за слидеринката. Аш забеляза, че жената гледа натам с някак странен поглед, макар да го прикриваше с едно от своите каменни изражения. Момичето сключи недоволно вежди, досега никой не бе имал нахалството да я пита по този начин за името й.
- Наполовина. - изръмжа леко раздразнено, но при любопитният поглед на Мозли продължи да обяснява бавно, гледайки жената в очите - Французойка... Ох, личи си от името ми! Малко име - Индия, фамилия - Франция! Какво да очаквам от една деветнайсет-годишна жена... - промърмори раздразнено и вдигна поглед нагоре, за да се увери, че не си въобразява, мислейки, че отново е заваляло дъжд. Не, не грешеше. Скапано време. Ситните капки западаха от мрачните и сиви облаци, намокряйки Айша и Елеонор. След това погледна към директорката и повдигна дясната си вежда, отново не обръщайки внимание на факта, че проявява известна доза нахалство.
- Не ви ли е студено така леко облечена, г-це Мозли? - съвсем лека нотка сарказъм.
- Мога да те попитам същото. - усмихна се професорката, а Аш изсумтя.
- Имайки предвид къде съм израснала и в хладилник да ме затворите пак няма да почувствам нищо.
Дръпна ръкава на мантията си нагоре, за да открие ръката си и заби нокътя в кожата си.
- Хладилник? - полюбопитства Елеонор, с поглед насочен към движенията на слидеринката, а тя изсумтя едно "мхм" без да я удостоверява с допълнителни обяснения какво е това. След което побърза да дръпне ръкава си и да погледне Мозли с повдигнати вежди.
- Нещо да ме питате ли имате? - устните й трепнаха, жадувайки за злобна усмивчица, но се сдържа и продължи да наблюдава Мозли.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyВто Яну 05, 2010 11:35 am

Уау. Това беше единственото, което можех да кажа за това момиче. Държеше се толкова... странно, непринудено и въобще не й пукаше, че съм й директорка!
-Хей, малката! - започнах, без да обръщам внимание, че тя ми е задала въпрос. - Не се дръж така с мен! Аз с...
-Не съм чак толкова малка. Само осем години по-малка от вас. - прекъсна ме слидеринката и се усмихна злобно. Как смееше да ми говори така! Усещах как ядът напира в мен, как искаше да излезе, но трябваше да го спра. Трябваше да се успокоя. Това беше просто поредното нахално момиченце. Нищо повече. "Спокойно, успокой се!", повтарях си постоянно, докато наистина ядът не се поуталожи и вече бях по-спокойна.
-Така. Ще ти отнема пет точки, за това, че се държиш така с мен. - исках да й отнема много повече, но не трябваше. Само щеше да се държи още по-нахално.
Момичето понечи да каже нещо, а аз се усмихнах леко. Какво ли щеше да ми изтърси сега?
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyВто Яну 05, 2010 9:03 pm

Моля?! Да й отнеме 5 точки?! Какво толкова беше казала?? Да не би да е забранено да си раздразнен пред директорката на училището? Изгледа кръвнишки жената, стиснала устни, а тя на свой ред също я наблюдаваше съвсем спокойно. Очите й бяха присвити, а ноктите й отново бяха забити в юмруци. Стараеше се да не мига, а дъждът продължаваше да се сипе върху нея. Вятърът фучеше разбеснял се и се оплиташе в косите на двете. Айшевария преглътна и отклони поглед, намести се хубаво на седалката и скръсти ръце пред гърдите си, след което издиша шумно и взирайки се само напред заговори с равен, пронизващ и дори зловещ глас:
- Играете си с взривоопасен динамит. Ако си мислите, че дума, като "малка" би ме определила, грешите. Възрастта е подвеждаща и ненужна. Една разлика в цифрите и височината. И ако не бяха всички тези точки струпани от другите от дома ми, сега съвсем спокойно щях да забравя всякакви обноски. Не знам какво целите или искате от мен, с вас не бих могла да проведа свестен разговор. Смятам Ви за интелигентна жена, покажете ми го. Щом толкова желаете, да започнем отначало. Владеете ли Легилимантика, Оклумантика или Елементаристика? - обърна поглед към професорката и загледа, колкото може по-спокойно и твърдо. Да си дойдем на думата, както се казва. От този разговор щеше да се надява поне да разбере нещо за директорката.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyСря Яну 06, 2010 11:12 am

Е, вече можеше да се каже, че това момиче се държеше по-добре. Всъщност не исках да й отнемам точки, но трябваше да науча тези... деца на обноски. А Слидеринката, седяща до мен, въобще не говореше като единадесет-годишна. По-скоро като доста по-възрастна.
-Да... Легилимантика. - отговорих на въпроса й и после добавих тихо: - Но по друг начин... - погледнах я - в очите й имаше недоумение. Все едно наистина имаше друг начин да владееш Легилимантика, освен ако не си вампир... - Знаеш ли? Извинявай за предишните ми думи. Говориш съвсем не като малка... и единадесет-годишна. - извиних й се, примирявайки се с мисълта, че все пак трябваше да спечеля сърцето поне на един ученик. Даже и да беше от Слидерин.
-А Оклумантика? Как така можете да влизате в чуждите умове, а да не можете да се пазите от чуждо... проникване? - попита ме Айшевария, все още леко учудена. Уф, а сега как да й отговоря?! Реших да не отговарям. Настъпи мълчание, само тежките капки, падащи по пластмасовите седалки, се чуваха. И все пак мразех мълчанието. Въздъхнах и й отговорих заувъртано на въпроса.
-Аз мога да се пазя, но не съвсем. Тоест, не владея отлично Оклумантиката, затова казвам, че не я владея въобще. - сега пък се изкарах много сурова към себе си. А въобще не бях такава! Този живот вече ми писваше. Само лъжи, лъжи, лъжи... Истината можех да кажа единствено на себеподобните си, и то ако им имах пълно доверие. А засега познавах само един такъв... човек, който всъщност знаеше всичко за мен - майка ми. Гадост.
Гласът на Слидеринката ме извади от мислите ми, връщайки ме към реалността.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyСря Яну 06, 2010 12:04 pm

Малко объркващо. Или с тази жена нещо не беше наред или Айшевария пропускаше нещо. Нещо важно. Захапа долната си устна замислено, взирайки се напред. Дъждът вече я дразнеше. Не можеше ли просто да спре да трополи и мокри Елеонор и Аш. Момичето издърпа качулката си изпод мантията и я сложи на главата си. Сега пък, с това бледо лице, размазаният грим, който се стичаше по лицето й и качулката заприлича на смъртожадна... Пх, не нямаше намерение да става такава, това беше ужасно тъпо, смъртожадните измираха като псета, въобще не бяха достойни за името. Или името беше твърде недостойна за един истински Черен магьосник. И никой не беше казал, че чернокоската има намерение да заема страна. Някои просто бяха черни магьосници внедрени в министерството или хора от Ордена сред смъртожадните... Пх, глупави работи. А сега на въпроса. -
- Сигурна ли си, тоест, сигурна ли сте, че сте се изразили правилно? Легилимантиката може да се подразбира по различни начини... Все пак науката е четене на мисли, а само в магическият свят се нарича така. Или просто не я владеете, а умеете да прониквате в умовете на другите, все пак и някак научени да затваряте своя? Може би и моето изказване звучи глупаво, но ми трябва някаква теория. - тя самата говореше твърде много и изваждаше на показ мислите си, какво от това? Не е ли по-добре другите да знаят какво мислиш в момента? Обърна се към Мозли, осмисляйки и напрягайки съзнанието си за нещо по-правдоподобно, но единственото, което искаше да знае е... всичко. Отново захапа долната си устна, чакайки някакъв отговор от жената. Мразеше някой да не й казва това, което иска или просто да я лъже. А Елеонор... беше странно създание. Не можеше да я определи. Сключи вежди, обикновено преценяваше хората само с поглед, и отново зарея поглед в далечината.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6289
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyПет Яну 08, 2010 11:19 am

Слидеринката искаше да знае прекалено много неща. А не можех да й ги кажа. В никакъв случай.
-Виж сега. Има неща, които все още не може да знаеш. Все някога ще ги разбереш, сама или с нечия помощ, но това няма как да стане днес. - уф, ставах все по-потайна. Това вече съвсем ме дразнеше. Защо въобще приех да съм директор на "Хогуортс"? Вярно, това е хубаво, престижно магьосническо училище, но... нямаше смисъл. Сега само самата аз се измъчвах с тези лъжи и прикрития. Все едно съм... нещо незаконно или нелегално.
Айшевария със сигурност вече ме бе заподозряла в нещо и отново със сигурност щеше да се опита да изкопчи истината от мен. Но не трябваше да й се давам, та аз бях сто пъти по-силна от нея! Ще се боря, ще се боря, ще се боря - единственото, което си повтарям от двеста години насам. И вече ми омръзна. Но щеше да трябва да издържа още малко. Няколко години - това въобще не бе много.
-Искаш ли да влезем в замъка? Или да отидем в колибата на пазача, той със сигурност ще ни почерпи с нещо топло. - предложих на момичето. Дъждът вече ме дразнеше. Мразех дъжд. Снегът бе нещо хубаво, чисто, бяло, приятно... А дъждът - нещо, което само те дразни.
Изчаках Слидеринката да си помисли малко, преди да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5334
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните EmptyПет Яну 08, 2010 11:39 am

Онова дразнещо чувство, за пореден път се надигна в Айшевария. Онова, което се появяваше щом някой досадник криеше нещо от нея, премълчаваше или заобикаляше. Заклати нервно крака, а дъждът продължаваше да я изнервя. Ами Мозли? Абе нали беше магьосница, тези хора не знаеха ли някакви магии за спиране на дъжда или невидим щит, който да ги предпазва от гадните капки? Със сигурност имаше, но слидеринката не беше от любознателните деца, които обичаха да четат разни допълнителни глупости за разнообразие. Знаеше двайсетина заклинания и това е. Втренчи поглед в Елеонор и около минута се взираше така в дълбоките й като пропаст очи, след което се смръщи и обърна глава. Уф, в тази жена имаше нещо ужасно дразнещо... Нещо, което не можеше да прецени какво точно е, а раздразнението и ядът се надигаха все повече в чернокоската. Обикновено не беше проблем, след като предизвикалият го беше някое дете, просто го пронизваше, не уточнявам дали с поглед или нещо друго, изричаше някоя дума и онзи тутакси се предаваше или побягваше. Но сега, не бе свиквала да сдържа каквито и да било чувства, а вече доста си бе изпатила пред директорката. Изкриви устните си в опит за усмивка и върна погледа си върху Елеонор. Колко искаше да каже " Не те бива да сменяш темата, както трябва. Но какво да кажа, ти си само едно деветнайсетодишно момиче...". Стисна устни, отпусна юмрукът, в който пръстите й се бяха свили от известно време и издиша звучно.
- Дам, и на мен дъжда не ми се нрави особено. Но не виждам смисъл, аз и без това цялата съм подгизнала... Да запазим поне вас, до някаква степен суха. - след няколко мига, в които продължи да седи, се изправи бавно и леко и заедно с професорката тръгнаха към Забранената гора. Походката на Айша... дали думата "грациозна" беше най-подходяща? Наистина движенията й излъчваха грация, но бяха някак зловещи... или пък думата бе мистериозни? В този мрачен ден, с надвисналите тежки облаци над замъка и поройният дъжд, който продължаваше да се сипе, беше трудно да се определи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трибуните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трибуните   Трибуните Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трибуните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: На двора :: Куидичното игрище-
Идете на: