Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първи урок

Go down 
+4
Ан Шеверненко
Хенри Столнбърг
Джесика Адамс
Елеонор Мозли
8 posters
АвторСъобщение
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Първи урок   Първи урок EmptyПет Дек 04, 2009 11:52 am

Ходех леко и бързо по все още празните коридори. Скоро стигнах кабинета по ГЗМС, където ме чакаха десетина ученика. Усмихнах им се и ги поздравих. Едно момиче имаше доста учудено изражение и скоро разбрах защо.
-Професоре, как така ще се срещаме с магически създания в кабинет?
-Та нали сме магьосници... - отвърнах й аз, но отговорът ми не я задоволи. Когато отключих вратата с големия ключ, тя разбра.
Пред нас се откри безкрайна поляна, слънчева на някои места, другаде на сянка. Стъпих на меката и свежа трева и подканих децата да влязат. Те бяха смаяни и до края на часа не успяха да се начудят.
Птички чуруликаха по околните дървета. Около нас бе пълно с цветя, някои на земята, други - по дърветата. Беше все едно е пролет. Но аз вече бях свикнала с това и не ми направи особено впечатление.
-Сега, сядайте на земята. Няма да се нацапате, спокойно! - казах аз и те леко се усмихнаха. Съвсем скоро пристигнаха и останалите ученици, също така учудени от обстановката. Вътрешно ликувах, че поне с едно нещо съм ги изумила.
Скоро звънецът би и започнах с урока.
-Днес ще учим за класификациите на магическите създания. Съществуват напълно безобидни, съответно и безполезни същества, но до други даже не можете и да припарите. - замахнах с пръчката си на една страна и зад мен се появи черна дъска. С още едно замахване от моя страна на дъската постепенно се появи урокът на учениците.

Класификация

х - безобидно създание. Не може да причини кой знае какво. Лесно за отглеждане. Най-често е
безполезно, съответно и скучно. Съществуват изключително малко създания от тази категория, които могат да помогнат с нещо, и то съвсем дребно.

хх - също са безвредни. Но от тях има, макар и малка, нужда.

ххх - интересни същества. Компетентен магьосник би могъл да се справи с тях. По-младите магьосници могат да изложат на опасност живота си, ако се изправят пред животно от тази категория.

хххх - тези вече могат да се нарекат много интересни създания. Това е така може би поради факта, че са много опасни. Изискват се специални знания, за да можете да се справите с тях.

ххххх - само едно може да се каже за тях - не се опитомяват. Те са убийци на магьосници, а също така и на мъгъли!


Докато децата записваха, се любувах на обгръщащата ме природа. Но все пак бях седнала на сянка, избягвайки слънцето да ме докосва.
След няколко минути, когато вдигнах поглед от земята, учениците вече бяха приключили с писането и ме гледаха въпросително. Беше минала едва едната половина от часа, а вече бяхме свършили с урока. Аз, разбира се, знаех, че това ще стане така. И си бях приготвила какво да правим.
-Виждам, че сте готови. - те кимнаха, а аз замахнах с пръчката и дъската изчезна. - Сега ще се представим. Разбира се, първо аз ще Ви се представя, макар че повечето вече сте ме виждали във Вълшебството.
Казвам се Елеонор Мозли и съм на 23 години. Както вече знаете, преподавам ви по два предмета - ГЗМС и Вълшебство. Обичам децата и природата, но не обичам много слънцето. - някои се озадачиха при факта, че слънцето не ми бе приятно. Но ако знаех какво съм, щяха да разберат. - Няма да ви казвам повече, защото искам и вие да се представите. - децата започнаха едно по едно да се представят, съвсем накратко. Но все пак беше нещо.
Вече всички ученици се бяха представили. Оставаше да им дам само домашното.
-Искам за домашно да ми отговорите на тези три въпроса:

1. Струва ли Ви се ГЗМС интересен предмет и защо?
2. Назовете пет магически създания. По едно от всяка категория.
3. Коя категория смятате, че ще Ви хареса най-много?


-Няма как да ви затруднят... - казах аз, след което освободих децата и скоро останах сама на поляната. Но не ми се стоеше там. Излязох от кабинета и се отправих нанякъде, без самата аз да зная къде.

П.П. РП, че сте били в час + представянето. Домашното - на ЛС!
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Джесика Адамс
Втори курс, Слидерин
Втори курс, Слидерин
Джесика Адамс


Female Sagittarius Dog
Брой мнения : 48
Точки : 5334
Рожденна дата : 06.12.1994
Присъединил/а се : 28.11.2009
Възраст : 29
Местожителство : Там където е сърцето ми...

Герой
Име на героя: Джесика Адамс
Години на героя: 12 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПет Дек 04, 2009 2:25 pm

Дните започваха все по един и същи начин, Джес ставаше будеше приятелите си, те закусваха, а после по часовете. Но днес беше различно, днес двете сестри Моника и Алиса се чувстваха зле. Още от снощи и двете бяха със силна температура, и Слидеринката не бе успяла да спи много добре. Тази сутрин те се влошиха и още в пет часа всички бяха на крак в болничното крило. На Адамс изобщо не и се тръгваше от там, щом дойде време на часовете, Алекс едвам я накара да се вдигне от столчето, което се намираше между леглата на момичетата. Адамс се чувстваше ужасно, защото те са болни.
- Спокойно ще се оправят - оспокояваше я Мейдън докато я изпращаше до стаята на ГЗМС. Преди да се разделят той я дари с една бърза целувка и тръгна нанякъде.
Преди да влезе в стаята Джес изтърка лицето си, под очите си имаше огромни гръгове от недоспиване, очите и се затваряха. Без да се усети до нея вече беше пълно с ученици, които я гледаха, дългата и сребриста коса се спускаше свободно по раменете и. Самата Слидеринка бе забила глава надолу, не искаше никой да вижда колко заспало изглежда. Щом професорката дойде, тя покани всички вътре, а що да видят учениците. Вместо нормална класна стая, тя бе превърната в слънчева поляна. Меката зелена поляна, под краката на децата бе съвършено зелена, там където трябваше да има таван сега имаше небе. Красиви разноцветни птички чуруликаха над главите на всички. За момент Джес забрави за двете момичета, които сега сигурно спяха, но щом професорката ги върна към реалноста всичко отново нахлу в главата и.
Без да се колебае тя седна на тревата, и отново заби глава надолу. Очите и се затваряха, но тя се стараеше да слуша професор Мозли, която говореше за класификацията на животните. Щом свърши, се представи и помили всеки да направи същото. Всеки един по един, започна да говоро, слидеринката не слушаше никого. Щом дойде нейният ред тя вдигна глава, опита се да се опомни но почти нищо не стана, полу заспала тя заговори
- Добър ден казвам се Джесика Адамс, първи курс съм от дом Слидерин - съвсем лека и бърза усмивка се плъзна по лицето и след като свърши да говори. Тъй като тя беше последна с представянето професорката каза домашното и пусна всички да си ходят. Първокурсничката се вдигна от земята и излезе от стаята, пред нея я чакаше Алекс видимо щастлив
- Вече са по добре - каза той
Без да отговори, Джес го хвана за ръката и го задърпа към болничното крило. Щом влезе вътре, видя вдете момичета будни, и във видимо по - добро състояние. Явно температурата от 40 гладуса беше смъкната. Усмивка грейна на лицето на красавицата....
Върнете се в началото Go down
http://mayhem12.deviantart.com/
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПет Дек 04, 2009 9:35 pm

Браво, още 15 точки!

П.П. Щом си на 12 години, значи си 2-ри курс!


Последната промяна е направена от Елеонор Мозли на Вто Дек 29, 2009 2:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Джесика Адамс
Втори курс, Слидерин
Втори курс, Слидерин
Джесика Адамс


Female Sagittarius Dog
Брой мнения : 48
Точки : 5334
Рожденна дата : 06.12.1994
Присъединил/а се : 28.11.2009
Възраст : 29
Местожителство : Там където е сърцето ми...

Герой
Име на героя: Джесика Адамс
Години на героя: 12 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПет Дек 04, 2009 9:38 pm

Ами добре Smile
Още по добре
Върнете се в началото Go down
http://mayhem12.deviantart.com/
Хенри Столнбърг
Първи курс, Рейвънклоу, Бияч
Първи курс, Рейвънклоу, Бияч
Хенри Столнбърг


Male Gemini Dragon
Брой мнения : 138
Точки : 5412
Рожденна дата : 10.06.1988
Присъединил/а се : 08.12.2009
Възраст : 35
Местожителство : Стара Загора

Герой
Име на героя: Хенри Столнбърг
Години на героя: 11 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Дек 10, 2009 4:44 pm

Без да губи време,Хенри се зае да присъства във следващият час,който беше Грижа за магическите си съзадния,който чакваше със най-голямо нетърпение,тъй като обожаваше животинте и нямаше търпение да се срещне на живо със някое от създанията,за който беше чувал.Но преди това се зае със външният си вид,облече си униформата и мантията,после си направи фешън прическа,изми си зъбите и като си похапна от любмият си плодов кейк,запъти се на двора,където останалите първокурсинци се събираха.Единственото му притеснение от цялата работа беше,че все още не беше готов да се упражнява със някое от приготвените създания и изпитваше страх особенно от по-големите и всичко може да сатане,ако например учителката му даде да се грижи за огнен огнемет.
Все пак очакванията му много и както беше обещал на родителите си,щеше да се старае много във учението,домашните,какато и дисциплината,тъй като за самите учители това също има важно занечение.
Когато всички сес ъбраха на голямата,мека поляна опъстерна със най-ухаещите и карсиви цветя,зеленикави храсти и оглобни ябълкови дървета,професор Мозли ги подкани да се съберат на една група и започна със пъвият урок,който беше за класификацията на различните видове създания.
Хенри извади един огромен лист пергамент и толкова бързо пишеше,че за по-малко от две минути беше приключил,преди учителката да е свършила да говори.
След приключването на теоретичната част,самата учителка се представи на първокурсниците и накратко им обясни какаво ще са й изискванията през годината.След това самите деца едно след друго започнаха да се представят и накрая дойде неговият ред:
-Здравейте,професоре!Казвам се Хенри Столнбърг,първи курс и съм от дом Рейвънклоу.Роден съм във Англияно живеех във Германия до перди няколко дни,коагто получих известието за училището и пристигнах със родителите ми тук.
Радвам се,че съм ученик от това училище и се надявам,че през това врее ще мога да опозаня и да разуча материята на този наиситна прекрасен и чуденвоат предмет-отвърна Хенри,който като че ли малко се поувлече,но за сметка на това пък му хареса новата учителка и беше спокоен занапред и едва ли ще ше да имаше проблеми с осатащите часове.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Дек 10, 2009 6:21 pm

+10 т., но да знаеш - часовете се провеждат в кабинет, който наподобява поляна, а не на двора.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Ан Шеверненко
Втори курс, Капитан на куидичния отбор на Слидерин, Журналист
Втори курс, Капитан на куидичния отбор на Слидерин, Журналист
Ан Шеверненко


Male Pisces Rat
Брой мнения : 44
Точки : 5332
Рожденна дата : 01.03.1996
Присъединил/а се : 28.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Hogwarts

Герой
Име на героя: Аня Шеверненко
Години на героя: 12 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyСъб Дек 19, 2009 5:15 pm

Беше дошло време за първия урок по ГЗМС на Елена. Тя знаеше, че има час при директорката, което означаваше, че при всякакви обстоятелства не трябва да закъснява. Елл стана ран, за да оправи и подготви, а когато и остана малко време, дори излезе да се разходинавън. Тя си мислеше, че там ще има час и нямаше да е зле да огледа, което после се оказа напълно излишно. Въпреки всичко, Ели после се прибра в общата стая на Слидерин,сложи зи униформата и мантията и закрачи бодро към стаята, която беше отредена като кабинет по този предмет. На слидинката и беше доста чудно, как така може такъв час да се провежда в стая,а не навън. Щом дойде професорката, тя отключи вратата и всички застанаха смаяни, включително и Гилбърт. Стаята беше като полето навън, сякаш беше отворила врата и вече беше навън. Всички влязоха и започнаха да се озъртат, окато Мозли не започна да говори. Салватор си записа цялата схема за магически създания, точно, както беше на дъската.
След като преподавателката си погледна часовника, тя се представи на всички и следователно, учениците започнаха да се представят и те, един по един. Когато дойде ред на Елена, тя се изправи и започна с ясен глас:
-Аз съм Елена Гилбърт Салватор. В момента съм 2ри курс и съм от дом Слидерин.-след това тя си седна на мястото, за да могат останалите да се представят.
Когато звънецът би, Елън се изправи и излезе от стаята, за да се подготви за останалите си часове.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyСъб Дек 19, 2009 10:43 pm

+10 т.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Емили Ровър
Префект на Слидерин, Първи курс
Префект на Слидерин, Първи курс
Емили Ровър


Female Capricorn Buffalo
Брой мнения : 27
Точки : 5291
Рожденна дата : 28.12.1997
Присъединил/а се : 18.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : димитровград

Герой
Име на героя: Емили Ровър
Години на героя: 11 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Дек 20, 2009 6:16 pm


Това беше любимият ми предмет. Започнах да пиша:

х - безобидно създание. Не може да причини кой знае какво. Лесно за отглеждане. Най-често е
безполезно, съответно и скучно. Съществуват изключително малко създания от тази категория, които могат да помогнат с нещо, и то съвсем дребно.
хх - също са безвредни. Но от тях има, макар и малка, нужда.
ххх - интересни същества. Компетентен магьосник би могъл да се справи с тях. По-младите магьосници могат да изложат на опасност живота си, ако се изправят пред животно от тази категория.
хххх - тези вече могат да се нарекат много интересни създания. Това е така може би поради факта, че са много опасни. Изискват се специални знания, за да можете да се справите с тях.
ххххх - само едно може да се каже за тях - не се опитомяват. Те са убийци на магьосници, а също така и на мъгъли!


След като го записах дойде моят ред да се представя:
- Здравейте. Аз съм Емили Ровър. В момента съм първи курс и съм от Слидерин...
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПон Дек 21, 2009 10:10 am

+5 т. Почти никакво РП не си писала, само дето си преписала урока.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Айшевария Джи
Първи курс, Слидерин, Бияч
Първи курс, Слидерин, Бияч
Айшевария Джи


Female Cancer Buffalo
Брой мнения : 61
Точки : 5333
Рожденна дата : 13.07.1997
Присъединил/а се : 16.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : Лапландия

Герой
Име на героя: Айшевария Джералдине
Години на героя: 11 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Дек 27, 2009 5:29 pm

Айшеваря вървеше към кабинета по ГЗМС с пакет шоколад в ръце. Отчупваше парченца и ги пъхаше в устата си. Напоследък ядеше много малко, понеже сънят не й достигаше и пропускаше закуската в Голямата зала, a след това й прилошаваше и започваше да се чувства отпаднала.
- Хей, внимавай къде стъпваш! – изкрещя на някакво момиче, което й бе препречило пътя и завъртя очи. Открехна вратата на класната стая и без малко да изпусне шоколада си.
Вместо дървен под имаше безкрайна поляна, отрупана със свежа трева и цветя. Таванът бе заменен от наситено-синьо небе, по което чуруликаха птички. Мозли седеше на сянка под едно от дърветата и се усмихваше на децата. С вдигнати от почуда вежди Аш се настани на меката трева до другите ученици и излапа наведнъж шоколада. Скоро звънецът би и директорката им заговори:
- Днес ще учим за класификациите на магическите създания. – скууука. А чернокоската взе да си помисли, че ще им показват някакви интересни създания. Килна глава назад и запримижа срещу слънцето, докато останалите записваха урока, показан им на черната дъска, която проф. Мозли измагьоса. След малко учениците спряха да пишат и Айшевария също се надигна.
До края на часа щяха да се представят. Ами, хубаво, да видим какъв щеше да е крайният резултат от това. Елеонор бе първа и след това подкани и останалите деца.
Дойде неизбежното – реда на Айш. Тя се изправи бавно, а кичури коса паднаха около лицето й. Слидеринката ги прибра зад ухото си и заговори:
- Името ми е Айшевария Консуело Джералдине и по националност съм… ами май че индийка. Живея в Лондон, Англия, в сиропиталище „Св. Джоузеф”. Падам си по Черните Изкуства, не че смятам да ги практикувам… – „Поне не много” – помисли си и устните й трепнаха – …Елементаристиката, Легилимантиката и Оклумантиката, а също и природата, странните създания и изкуството. А, да, и съм от Слидерин, първи курс. – усмихна се кисело на професорката и отново се излегна на тревата. Няколко от останалите ученици я загледаха втрещено, но после се обърнаха напред. Момичето отново завъртя очи отегчено и въздъхна. До края на часа се представиха още усмихнати дечица, а когато звънеца оповести края на урока, чернокоската се изниза след другите.
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Дек 27, 2009 8:11 pm

Интересно РП, +20 т.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Лиса Драгомир
Трети курс, префект на Слидерин
Трети курс, префект на Слидерин
Лиса Драгомир


Female Aquarius Buffalo
Брой мнения : 11
Точки : 5234
Рожденна дата : 14.02.1997
Присъединил/а се : 24.01.2010
Възраст : 27
Местожителство : При моя вампир!

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПон Яну 25, 2010 12:17 pm

Лиса Драгомир се беше запътила към следващия си учебен предмет-Грижа за магическите създания (ГЗМС). Пристигна тъкмо на време. Всички се приготвиха и зачакаха,за да чуят какво ще им разкаже учителя. Преподавателя се представи и ни каза набързо за какво ще учим тази година. Създанията бяха много безобидни,но въпреки това децата бяха сигурни,че ще им е много интересно и забавно. Урокът беше за класификацията на магическите създания. Лиса, седнала на земята и скръстила крака,извади пергамента си,мастилото и перото и започна да си води записки от урока. Учителката започна да задава въпроси на учениците. Стигна и до Василиса.
-Здравей,мила. Как се казваш?
-Лиса...Василиса Драгомир..-каза високо и сигурно слидеринката.
-Струва ли ти се ГЗМС интересен предмет и ако да или не защо?-попита тя спокойно момичето.
-За мен Грижа за магическите създания е един от любимите ми учебни предмети,защото в него научавам много за магическите създания,които са много интересни.
-Ще назовеш ли пет магически създания.По едно от X,XX,XXX,XXXX,XXXXX.
-Да,разбира се..
Х-пихтиестия червей
ХХ-гном,домашно духче,Съчко
ХХХ-Душко,Тестрол
ХХХХ-Еднорог,Кентавър
ХХХХХ-Вампир,върколак
-Браво!-каза учителката и попита последния си въпрос-От коя класа класификация ти се струва,че би ти харесало магическо създание (изключвам XXXXX).
-За мен най-интересни магически създания са от класификация ХХХХ,защото те са много интересни,като например-диментора,еднорога,кентавъра,езеряните,сфинкс.. Харесват ми и също от класификация ХХХ,но не толкова много както другите-тестрола,например за мен е много интересно създание,хипогрифа,лепрекона и душковците.
Върнете се в началото Go down
Симон Морфи
Пети курс, Капитан, Гончия, Метеоролог, Спорт
Пети курс, Капитан, Гончия, Метеоролог, Спорт



Female Pisces Dog
Брой мнения : 20
Точки : 5234
Рожденна дата : 20.02.1994
Присъединил/а се : 02.02.2010
Възраст : 30
Местожителство : ~In the shadows~

Герой
Име на героя: Симон Морфи
Години на героя: 15 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПет Фев 05, 2010 1:13 am

Симон Морфи, както винаги, се отличаваше от всички останали обитатели на така известно училище "Хогуортс". Първата странност бе нейната велика изисканост. Закусваше, обядваше и вечеряше с неотлъчна загриженост, използвайки по над десет прибора, изтривайки остатъците по устните си с ткава грация все едно се намира на някое кралско пиршество, дъвчейки бавно, наведена над чиничта си, непоглеждайки към останалите. Някои смятаха това за толкова великолепно, че веднага припкага да се запознаят с нея. О тук насетне доброто впечатление се изпаряваше след като й бяха казали едно кротко "Здравей". Понякога поглеждаше изкосо все едно са й се натрапили докато се е концентрирала върху нещо неимоверно важно, или се втурваше да ръси обиди без да спира докато не изгони "натрапника" или пък в краен случай не даваше признак да усеща чуждо присъствие до себе си. Никой не бе провел и един разговор с нея, тя не даваше никакви признаци и че някога това ще се случи. Но да продължим и с това колко бе различна. За нула време бе предизвикала някакъв ефект у директорката и бързо бе получила така значимата префектска значка, бе се сдобила с длъжността на капитан и на слидеринския куидичен отбор. Общо взето още с пристигането си постигна резултати, за които останалите не бяха доволни. Обличаше се извънредно изискано. Под задължителната училищна мантия винаги се кипреше някое елегантно костюмче, което подчертаваше женствеността й и което също така предизвикваше погледите на съучениците й, понякога се явяваше със свръхизискани рокли, а за прическите да не говорим. Нито веднъж някой не я бе видял и да се движи без поне седемсантиметрови токчета. Винаги с неустоима външност и някакво изискано хладнокръвие. Никой не я бе опознал, но имаше такива, което го желаеха. Очертаваше се като интересна, но и сложна личност. Отгоре на всичко бе предизвикала всички тези мисли само за няколко дена, с което можеше да се каже, че бе напът да стане център на внимание... Или на нея й се виждаше това, което желаеше.
А сега стоеше в часа по Грижа за магически създания, чудейки се защо всички са толкова замаяни от гледката. Някаква си стая превърната в поляна... "Малки празноглавци!" помисли си високомерно ранцузойката настанила се доста неспокойно на тревната повърхност. Разбира се, имаше огромно притеснение да не се изцапа, въпреки че едва ли някога щеше да облече отново същите дрехи. Наистина това е да си богат и да можеш да си позволиш всекидневно изхвърляне на облекла и дори бижута. Можем да поспорим дали записа урока. Започна, не че не го стори, но бързо съкрати информацията до хиксчета. Това го бе учила... в първи курс. А кой беше сега? Май пети- да, определено нямаше смисъл да се мъчи. И така де надраска все нещо на листа пергамент и се отнесе в своя свят докато не реши да вземе участие. Даде знак, че желае вниманието, а директорката кротко кимна.
- Казвам се Симон Морфи, родена съм във Франция. Не живея там, по принцип пътувам постоянно или стоя в някое подобие на училище, но все пак се смята, че домът ми е в Париж. Разпределена съм в Слидерин и съм пети курс. Учила съм в 'Дурмщранг", където мога да се похваля, че бях капитан на единия куидичен отбор. Преместих се тук по заповед на баща ми и никое изчад... Хм, няма значение. Обичам куидича, пазаруването, празненствата и веселбите, обичам да усвоявам нови и сложни дялове на магията.
Кимна давайки знак, че е свършила с и без това дългото си представяне. Не че не можеше да изреди още куп неща, които смяташе, че за другите ще бъдат интересни, но не смяташе да губи от ценното си време за такива глупави действия. "Който иска повече информация може да ме пита пък" Тази мисъл премина през мозъка й сякаш неотбелязвайки как момичето не допускаше някой да я заговори... Наистина интересна личност, нали?
Върнете се в началото Go down
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6288
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyПет Фев 05, 2010 3:50 pm

+30 т.!
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: Учебните предмети :: Грижа за магическите създания-
Идете на: