Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 В кабинета

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6291
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: В кабинета   В кабинета EmptyПон Ное 16, 2009 4:00 pm

В кабинета Office-furniture-1

Тук директорката ще извиква непослушни ученици, или пък ще хвали други. И още много неща...


Последната промяна е направена от Елеонор Мозли на Вто Дек 15, 2009 11:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6291
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кабинета   В кабинета EmptyВто Дек 01, 2009 11:56 am

С бързи стъпки влязох в кабинета. Вътре бе студено и мрачно. Защо...?
С един замах на магическата си, в камината запращя буен и щастлив огън, а с още един замах завесите се отдръпнаха от прозорците. Вече беше много по-хубаво. Веднага почувствах топлината на огъня, но сега не трябваше точно за това да мисля.
Седнах зад бюрото и започнах да преглеждам всички пергаменти, оставени на плоскостта. Формуляри за кандидастване за учители, ръководители... Всичките ми изглеждаха еднакво. Искаше ми се някой по-необикновен да дойде в това училище, но май нямаше да стане.
Подписах се на всеки един от формулярите - знак, че ги одобрявам. Важното бе да имаме учители.
Отидох до кафеза на полярната ми сова, Ринкъл. Подадох й малко храна в шепа и тя ме клъвна благодарно. След минута, когато си изяде храната, отворих кафеза и совата послушно кацна на ръката ми. Завързах формулярите на крачето й в една торбичка. Тихо й прошепнах къде трябва да отиде. Слава на Мерлин, всичките кандидати живееха наблизо. Още следобед вече трябваше да са тук.
Погалих Ринкъл нежно по главата и тя отлетя през отворения прозорец. Загледах се след нея. Как спокойно и свободно летеше, разперваше крилата си, а вятърът разрошвоше стърчащата й перушина.
Студен повей ме накара да затворя прозореца. Върнах се обратно на бюрото и продължих с работата си.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6291
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кабинета   В кабинета EmptyВто Дек 15, 2009 11:53 am

Влязох в кабинета си бавно, исках да тътря крака, но при всичките си усилия пак ходех възможно най-грациозно.
Седнах зад бюрото и зарових лице в ръцете си. Тук вече ми бе скучно. Исках да тичам навън, да съм свободна, да имам някой като мен... А имаше някой като мен! Онзи Кристофър...
-Хей, госпожице, добре ли сте? - някакъв глас ме накара да се изправя рязко. Огледах стаята - беше празна. Какво, сега пък и гласове ли чувах? - Тук, зад вас! - напътства ме същия глас. Обърнах се, но зад мен имаше само един портрет на някой от директорите на "Хогуортс". Армандо Дипит. Но портретите нямаше как да говорят... - Да, точно това съм аз. - мъжът на картината си отваряше устата, той ме гледаше и мигаше. Божичко... - О, вие май не знаете. Ами картините в "Хогуортс" без изключение говорят и могат да се местят в чуждите портрети. - за да ми докаже това, мъжът се премести в съседния портрет, на Финиъс Блек. Този директор пък беше заспал и се скара на Армандо, че го е събудил. Аз полудявах ли?!
На вратата се почука. Армандо се върна в портрета си, а Финиъс млъкна.
-Влез! - казах ясно и вратата се отвори. Вътре влезе заместник-директорката, Анаи. - О, здравей, Анаи. Аз... точно се чудех... Защо портретите говорят и защо не знам, за Бога?! - гласът ми се повишаваше леко притеснено, а Анаи се усмихна. Тя ми обясни същото, което ми каза и Армандо Дипит. Ужас!
-Е, добре тогава... - помирих се със странните факти и добавих: - А ти защо дойде? - проф. Блек се замисли замалко, и след това ми отговори.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Проф.Анаи Блек
Директор, Отвари, Трансфигурация, ръководител на Слидерин
Директор, Отвари, Трансфигурация, ръководител на Слидерин
Проф.Анаи Блек


Female Leo Pig
Брой мнения : 211
Точки : 5585
Рожденна дата : 09.08.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Годрикс Холоу

Герой
Име на героя: Анаи Блек
Години на героя: 21 години

В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кабинета   В кабинета EmptyВто Дек 15, 2009 5:52 pm


Вгледах се в рамото на Елеонор. От това, което щях да я питам не смеех да я погледна в очите. Беше нощ. Навън беше студено и мразовито, въпреки това аз досега се бях разхождала навън. При едни от предишните ми ученици ме бяха запомнили с това нещо. Както и моят ученик Том... Това беше любимият ми ученик. Той сега беше 5 курс, жалко, че не беше при мен. Майка му му беше забранила да учи Отвари и Трансфигурация. Бях се замислила и отново погледнах към Елеонор.
- Дойдох да те попитам за едно нещо. Ти си учител по ГЗМС. Мисля, че имаш голям опит и можеш да ми помогнеш. Попринцип нямам навик да споделям с хората проблемите си. Затворен човек съм, но се налага. Няма да овъртам повече, защото това е наистина важно за мен. Знаеш ли нещо повече за вампирите?
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6291
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кабинета   В кабинета EmptyСря Дек 16, 2009 12:45 pm

Веднага цялата изтръпнах, мускулите ми се напрегнаха, но опитах да изглеждам напълно вежлива.
-Да, знам някои неща, които съм чела по книги... Всъщност по ГЗМС не се изучават вампирите, а по ЗСЧИ, но все пак знам нещичко... Какво искаш да знаеш? - надявах се само да не ме попита как да познае, че някай е вампир. Всъщност нямаше как да познае мен, а и без това можех да я излъжа малко. Или повече. Тайната ни не трябваше да излиза наяве. Иначе... щеше да стане много лошо. Анаи ме попита точно това, което не исках - как да познае един вампир.
-Хм. - направих се, че се замислям. - Доколкото съм чела, те са с бледи кожи, много твърди, имат червени очи... А, и са много красиви. Съжалявам, повече не мога да ти кажа. А ти всъщност защо искаш да знаеш? - учителката се замисли за малко, чудеше се дали да ми каже. Усмихнах се леко, за да я уверя да ми каже. Най-накрая тя се реши.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





В кабинета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кабинета   В кабинета Empty

Върнете се в началото Go down
 
В кабинета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Банята до кабинета
» Кабинета на проф.Бастия Швайнщайгер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: За учителите :: Директорският кабинет-
Идете на: