Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първи урок

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Патрисия Джейсън
Новаторче
Новаторче
Патрисия Джейсън


Female Virgo Buffalo
Брой мнения : 32
Точки : 5339
Рожденна дата : 24.08.1997
Присъединил/а се : 24.11.2009
Възраст : 26
Местожителство : Elhovo

Герой
Име на героя: Патрисия Джейсън
Години на героя: 25 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Дек 03, 2009 1:15 pm

Класната стая бе малка и кръгла. имаше доста масички с наредени, около тях, столчета. На всяка от масите имаше по едно стъклено кълбо, карти таро, съновник и много брошури за книги. Из цялата стая се носеше ароматът на изтънчени подправки, които изпълваха стаята с приятен аромат. Понякога ти се доспива, лягаш и се понасяш към чудните светове на далечните краища на света. Виждаш как лъвовете бавно надигат глава, чуваш ръмженето им и виждаш притичващите, около тях, хиени. След това поглеждаш към небето, където слънцето пече яростно и виждаш ято птици, току що пристигнали тук. След това отваряш очи и оглеждаш стаята. В дъното й има огнище, където къкри малък оловен котел. До него, потънал в тъмнина, се намира удобен стол, на който седи професорката. когато още не е дошла се вижда свит на кълбо малък котарак. Завесите са спуснати, но слънчевите лъчи проникват през малки пространства между тях и се пречупват в стъклените кълба. Цялата стая е прекрасна. Скоро пристига и професорката. Тя се изправя и тръшва дневника. След това сяда на стола си и започва да проверява присъстващите. След като свърши тя прочиства гърлото си и моли децата да се представят.

П.П. От вас искам да напишете Рп как влизате в стаята, каква е обстановката, как ухае, как се представяте. Само това, понеже урокът ще продължи още.
Върнете се в началото Go down
Джесика Адамс
Втори курс, Слидерин
Втори курс, Слидерин
Джесика Адамс


Female Sagittarius Dog
Брой мнения : 48
Точки : 5343
Рожденна дата : 06.12.1994
Присъединил/а се : 28.11.2009
Възраст : 29
Местожителство : Там където е сърцето ми...

Герой
Име на героя: Джесика Адамс
Години на героя: 12 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyЧет Дек 03, 2009 3:38 pm

Вторият час на Джес беше Пророкуване, тя за разлика от майка си харесваше този час. Часовете се състояха на една от кулите на замъка Хогуортс. Докато Адамс се добере до там, мина цяла вечност, краката и започнаха да я болят. Този път Алекс, не я изпрати както първия час, просто защото нямаше да може да свари да отиде навреме на неговия. Когато отиде пред класната стая, Джес завари многото първокурсници, които се притесняваха да влязат или не. Е Слидеринката смело отвори врата, а щом влезе бе погълната от невеоятната миризма.
Стаята по Пророкуване беше малка и кръгла, не като стандартните. Навсякъде имаше малки масички, с тумбести столчета около тях. Миризма на изтънчени подправки се носеше из цялата стая. Веднага тами миризма опияни Адамс, затова тя предпочете да седне до прозореца. Щом се намести и остави чанатата си, тя отвори малкия прозорец. Свежият въздух проникна през малката дупчица, с облекчение първокурсничката вдиша и погледна в стаята. Едва сега забеляза че на масата си има стъклено кълбо, карти таро, съновник и много брошури за книги. Адамс веднага посегна към прошурите, но после промени мнението си, да не би професорката да се скара ако тя направи нещо.
Щом си помисли за професорката, Джес се огледа да не би тя вече да е в стаята. Погледна към мястото, където би трябвало да седи тя. Нея все още я нямаше, но това не бе за дълго. Щом излезе от стаичката си, тя тръшна дневника и вътвори тишина в стаята. Тихо и монотонно тя провери дали всички са тук, и помоли всеки да се представи. "Оф защо трябва да се представяме" отегчно си помисли Джес.
Всеки един по един, казваше името си и от кой дом е, не след дълго дойде и време и Адамс да направи това. Тя отдръпна лице от прозореца, от където вдишваше от чистия въздух намести се на стола и започна.
- Добър ден, казвам се Джесика Адамс, първи курс съм от Слидерин - каза тя отегчено.
Без да чака знак от професор Джейсън, тя озвърна поглед и отново забучи глава до прозореца. На вън учениците, които имаха свободни часове, стояха на слънце и си разговаряха. Точно сега Джес искаше да направи всичко да е там долу. Макар че предметът и харесваше Слидеринката нещо не заобича тази миризма на билки, която я караше да заспива...
Върнете се в началото Go down
http://mayhem12.deviantart.com/
Емили Ровър
Префект на Слидерин, Първи курс
Префект на Слидерин, Първи курс
Емили Ровър


Female Capricorn Buffalo
Брой мнения : 27
Точки : 5300
Рожденна дата : 28.12.1997
Присъединил/а се : 18.12.2009
Възраст : 26
Местожителство : димитровград

Герой
Име на героя: Емили Ровър
Години на героя: 11 години

Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок EmptyНед Дек 20, 2009 6:53 pm


Обстановката беше перфектна. Въпраки, че до сега не харесвах Пророкуването сега просто се влюбих в стаята. Всичко беше перфектно. На един стол имаше малък котарак. Полюбувах му се. Завесите бяха спуснати, слончевите лъчи проникваха бавно в кръглата стая. Вътре ухаеше на на подправки. Просто страхотна миризма. Затворих за миг очи. Доспа ми се, но знаех, че съм в час и не трябваше да заспивам. Скоро дойде моят ред да се представя:
- Здравейте. Аз съм Емили Ровър. В момента съм първи курс и съм от дом Слидерин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първи урок Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първи урок   Първи урок Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първи урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок
» Първи урок

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: Учебните предмети :: Пророкуване-
Идете на: