Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Добре дошли! Регистрирайте се, ако форума Ви харесва!
Hogwarts Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Academy

Училище за вълшебства и магии Хогуортс
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на крясъците

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6290
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Къщата на крясъците Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на крясъците   Къщата на крясъците EmptyВто Ное 24, 2009 12:16 pm

Страшната и порутена постройка, намираща се в края на селото. Оттам често се чуват пронизителни писъци и смразяващи дъха крясъци. Вътре наистина е страшно и пълно с духове, но има и престрашили се да влязат...
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Проф.Анаи Блек
Директор, Отвари, Трансфигурация, ръководител на Слидерин
Директор, Отвари, Трансфигурация, ръководител на Слидерин
Проф.Анаи Блек


Female Leo Pig
Брой мнения : 211
Точки : 5584
Рожденна дата : 09.08.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Годрикс Холоу

Герой
Име на героя: Анаи Блек
Години на героя: 21 години

Къщата на крясъците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на крясъците   Къщата на крясъците EmptyПон Дек 28, 2009 1:12 pm


... Какво толкова? И пита какво толкова? Да си тръгна така позорно от коледното тържество. Срам и позор! Заради един пияница... в името на най - старите чорапи на Мерлин.
- Ейдън, престани вече! - казах му аз.
- Искам да ти кажа, нещо повече за него. - обясни той. - Той ще убива някакъв учител и някакъв негов ученик. Изглежда ученикът е бил любимец на този учител и са били доверявани всички тайни и планове на учителят. Той в момента е учител в Хогуортс и господарят разчита на теб!
Върнете се в началото Go down
http://our-world.bulgarianforum.net/
Елеонор Мозли
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Директор, Вълшебство, ГЗМС, ръководител на Рейвънклоу
Елеонор Мозли


Female Virgo Pig
Брой мнения : 665
Точки : 6290
Рожденна дата : 18.09.1995
Присъединил/а се : 15.11.2009
Възраст : 28
Местожителство : Under the water... Searching for you...

Герой
Име на героя: Елеонор Мозли
Години на героя: 19 години, иначе 223

Къщата на крясъците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на крясъците   Къщата на крясъците EmptyПон Дек 28, 2009 1:36 pm

Тичах бързо през поляните около "Хогуортс", а и нататък. Роклята ми се развяваше и се каляше, но това не ме интересуваше. Анаи беше на едно доста неприятно място, и то далече от "Хогуортс" - в Къщата на крясъците. Бях доста притеснена, защото не исках нищо да се случва на никого.
Спрях пред дървената и поизгнила врата. Ослушах се - бях на правилното място. Отвътре чувах гласа на заместник-директорката. Бутнах леко вратата и тя изскърця с ужасяващ звук. Спря се в дървената стена зад нея с глухо тупване. Всичко беше замлъкнало. Аз не душах, гласовете отвътре не се чуваха, а нито една животинка навън не помръдваше. Призрачно...
Направих една стъпка и под мен дъските изскърцаха. Уф, трябваше да ги оправят... Продължих с още една и още една стъпка по дървения коридор, миришещ на изгнило. Скоро дочух сподавен писък и вече не се и опитвах да бъда тиха. С няколко големи крачки се озовах в помещението в къщата. Беше празно. Прозорецът бе отворен, а мръсно-бялата завеса се вееше на северния вятър. Тишина. Спокойствие. Но не и за мен. Вече не долавях нищо. Нито гласът й, нито мирисът й. Наистина много лошо.
Отидох до прозореца, прескочих го гъвкаво и излязох в нощта. Затичах обратно към училището, защото не знаех какво може да стане там.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Къщата на крясъците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на крясъците   Къщата на крясъците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на крясъците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Хагрид

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts Academy :: Извън Хогуортс :: Хогсмийд-
Идете на: